یکی از انواع بیمه نامه هایی که در سال های اخیر بیشتر بر روی آن فرهنگ سازی شده است، بیمه عمر است. بیمه عمر با تمام بیمه نامه های دیگر متفاوت است و این تفاوت در نحوه خدمت رسانی دیده می شود. در بیمه نامه هایی که اکثرا مورد استفاده قرار می گیرند، بیمه گر زمان بروز خسارت به تعهدات خود عمل می کند ولی در مورد بیمه عمر، خسارتی وجود ندارد و در واقع این بیمه نامه نوعی سرمایه گذاری به حساب می آید.

اکثر افراد زمانی که اندوخته مالی داشته باشند، برای سرمایه گذاری به سراغ بانک ها، خرید اوراق و… می روند و کمتر کسی سرمایه گذاری در بیمه عمر را برای خود انتخاب می کند و علت آن، عدم شناخت کافی نسبت به بیمه عمر است. مردم اکثرا گمان می کنند که بیمه عمر تنها برای یک سرمایه گذاری بلند مدت است که سود ان هم در زمان حیات شخص به او ارائه می شود و هم پس از مرگ، وراث می توانند از این سرمایه استفاده کنند. در حالی که زمانی که شما به بیماری صعب العلاج مبتلا می شوید، اگر بخواهید وام بانکی دریافت نمایید و.. ، در این موارد می توانید از خدمات بیمه عمر استفاده کنید.

مهمترین مشخصات بیمه عمر پارسیان

هم اکنون در کشور شرکت های بیمه مختلفی وجود دارد که خدمات بیمه عمر را ارائه می کنند و با توجه به این که خرید این بیمه نامه نوعی سرمایه گذاری برای بیمه شونده به حساب می آید لذا هر مشتری در پی این است که بهترین شرکت بیمه گر را برای این منظور انتخاب کند. ما در این راستا برای کمک به شما برای شناسایی شرکت های مناسب جهت خرید بیمه عمر، برترین ویژگی های بیمه عمر پارسیان را بیان خواهیم نمود:

۱-   بیمه عمر پارسیان سعی بر این دارد که در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان خود، حق بیمه عمر که توسط بیمه گذار پرداخت می شود را به صورت اقساطی دریافت نماید تا از این نظر فشار مالی به مشتری وارد نشود.

۲-   از نظر میزان سوددهی بیمه عمر و خدمات تحت پوشش آن، بیمه عمر سعی دارد که بتواند میزان خدمات تحت پوشش را زیاد کند تا در این صورت بهتر بتواند به مشتری خود خدمت رسانی نماید.

۳-   توجه به خواسته های مشتریان و اهمیت دادن به موارد و پیشنهادات مد نظر او، یکی از مهمترین اهداف بیمه عمر پارسیان به شمار می آید.